Omschrijving
Heeft u altijd al vrijstaand willen wonen op een heerlijk kavel van maar liefst 612m² eigen grond?
Dan bieden wij van Buisman Makelaars u aan: Marquette 79 te Lelystad (bouwjaar: 2006).
Deze werkelijk keurige vrijstaande woning beschikt over een heerlijk ruime living, een moderne keuken met een in 2024 vernieuwd granieten werkblad, plavuizenvloer (75x75) met vloerverwarming én 24 zonnepanelen. De woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing. De voorma
+ Lees de volledige omschrijving
Heeft u altijd al vrijstaand willen wonen op een heerlijk kavel van maar liefst 612m² eigen grond?
Dan bieden wij van Buisman Makelaars u aan: Marquette 79 te Lelystad (bouwjaar: 2006).
Deze werkelijk keurige vrijstaande woning beschikt over een heerlijk ruime living, een moderne keuken met een in 2024 vernieuwd granieten werkblad, plavuizenvloer (75x75) met vloerverwarming én 24 zonnepanelen. De woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing. De voormalige garage is volledig geïsoleerd met vloerverwarming en is bij de woning getrokken. Deze ruimte kan als extra werk/slaapkamer dienen.
De woning is gelegen in de uitermate gewilde en groene villawijk ‘De Landerijen’ met zowel de faciliteiten van de stad als ook de vrijheid van de Lelystadse natuur binnen handbereik. De wijk staat bekend als zeer kindvriendelijk met onder andere een basisschool en kinderopvang op loopafstand van de woning. Het buurtwinkelcentrum bevindt zich op korte fietsafstand en ook het centrum van Lelystad is per fiets prima bereikbaar. Daarnaast zijn de A6 en A27 richting Amsterdam, Utrecht, Zwolle en zelfs Groningen vlot bereikbaar en daardoor woont u hier gunstig ten opzichte van de Randstad.
Interesse in deze sfeervolle woning? Neem dan, eventueel via uw NVM-aankoopmakelaar, contact met ons op voor het inplannen van een bezichtiging.
Indeling
Begane grond: Entree; hal met meterkast, vrijhangend toilet met fonteintje, straatgerichte woonkamer met veel lichtinval, een houtkachel, meer dan voldoende ruimte voor de opstelling van uw eettafel en een schuifpui naar de overkapping en de achtertuin; de woonkamer met eetgedeelte meet 49m²); open keuken in L-opstelling met schiereiland, welke is uitgevoerd in lichte kleurstelling met een granieten werkblad en voorzien van de navolgende inbouw apparatuur: inductiekookplaat met plaatafzuiging, combi-oven, combi-magnetron, koelkast, vriezer, volledig geïntegreerde vaatwasser en een Quooker; bijkeuken met onder andere de aansluiting voor de wasmachine en droger; doorgang naar de voormalige garage van 3,20 x 6,27 meter.
De begane grond is voorzien van een plavuizen vloer met vloerverwarming.
Eerste verdieping: Overloop; drie slaapkamers van respectievelijk 14,2-, 13- en 16m²; volledig betegelde badkamer welke is voorzien van een separate douchehoek, wastafelmeubel, vrijhangend toilet en een ligbad.
Tweede verdieping: Overloop met toegang tot de berging met opstelling van de cv-ketel; twee slaapkamers van 11,6- en 13,9m², welke beide beschikken over bergruimte achter knieschotten.
Tuin: De woning beschikt over een tuin rondom waarbij de achtertuin op het noorden en de zijtuin op het westen is georiënteerd. De tuin is onder andere voorzien van een prachtige veranda aan de woning (8x4 meter), een ruim terras gazon en een hoofdzakelijk groene erfafscheiding. De voortuin biedt u parkeergelegenheid voor meerdere auto's. De tuin meet vanaf de gevel (van de woonkamer/keuken) 15,5 meter diep en is 18 meter breed.
Prijs: € 785.000,00 kosten koper
Aanvaarding: in overleg.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 2006
• Perceeloppervlakte: 612m²
• Woonoppervlakte: 187m²
• Overig inpandige ruimte: 20m²
• Gebouwgebonden buitenruimte: 30m²
• Inhoud: 750m³
• De woning beschikt over kunststof kozijnen met HR++ beglazing (met uitzondering van voorkozijn van de voormalige
garage) (2024)
• Januari 2025 carport geplaatst
• Glad gestuukte wanden en plafonds en plavuizenvloer met vloerverwarming
• Voorzien van 24 zonnepanelen, welke deels in 2018 en deels in 2023 zijn geplaatst
• C.V. ketel: Remeha Tzerra, bouwjaar 2015, eigendom
• Zonneboiler (december 2024) met 150 liter vat
• De woning beschikt over een airco in de woonkamer en een airco in de slaapkamer. Beide airco's zijn ook als verwarming te gebruiken
• Supermarkt, scholen, (speel)parken en de uitvalswegen op (korte) (loop) afstand
• De gepubliceerde informatie is indicatief en toegepaste maten betreffen circa maten waaraan nadrukkelijk geen rechten kunnen worden ontleend.
Deze woning bezichtigen? Neem uw NVM-aankoopmakelaar mee!